تبلیغات
هیئت بیت الشّهدا بیرجند - آموزش اصول مداحی
هیئت بیت الشّهدا بیرجند
السَّلام علیكُم یا اهل بیت النّبُوّة
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 1 اسفند 1390 توسط هیئت بیت الشّهدا بیرجند

بسم الله الرّحمن الرّحیم

با عرض سلام خدمت شما دوستان عزیز و علاقه مندان به مداحی.طبق وعده ای که در چند روز پیش داده شد ، از این پس مطالبی پیرامون  آموزش مداحی ویژه علاقه مندان به مداحی و همچنین اشعاری را برای مداحان در وبلاگ قرار خواهیم داد.

اما آموزش اصول مداحی ، که در ابتدا لازم میدانم مقدمه ای را برای شما بیان کنم.از شما خواهشمندم به این مقدمه توجه ویژه فرمایید.


آموزش اصول مداحی

مقدمه :

عزیزان شاید در تئوری کار مداحی و موسیقی سنتی شباهتهای بسیار زیادی وجود داشته باشد ولی از این نکته هرگز غافل نباشید که در عرصه ی  مداحی همیشه و همه وقت از اهل بیت(ع) مدد بگیرید و از این بزرگواران عاجزانه بخواهید تا خودشان شما را در مسیر صحیح قرار دهند.

تلاش و حرکت و تمرین در فراگیری مداحی فرع کار است و اصل کار توسل به حضرت زهرا سلام الله علیها است.اما نه آن گونه که شما تلاشی را در این راه نکرده و فقط توسل کنید،بلکه در کنار تلاش خود توسل هم باید داشت.

تمامی اهل بیت(ع) می توانند چراغ روشنی برای پیمودن این راه باشند اما برکت توسل به حضرت زهرا سلام الله علیها معجزه می کند.

 می توانید از همین ساعت از حضرت زهرا سلام الله علیها مصرّانه تقاضا کنید و به ایشان متوسل شوید و صد البته در کنار ممارست و تمرینهای روزانه خواهید دید چه پیشرفت چشمگیری در راه فراگیری مداحی اهل بیت (ع) خواهید داشت.


انشاء الله

و من الله التوفیق


برای خوشنودی دل مولایمان آقا صاحب الزّمان(عج) و سلامتی تمامی کسانی که در این راه و این مجموعه ی آموزش مداحی کمک رسانده اند ، صلواتی را بفرستید.


التماس دعا

هیئت بیت الشّهدا بیرجند

سامانه پیام کوتاه : 30002828283548
طبقه بندی: آموزش مداحی، 
قالب وبلاگ